top of page
MBZ_5111.jpg
O MNIE

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę "a co mi szkodzi podzielić się moimi doświadczeniami i przemyśleniami" i odkryłam, że pozwala mi to rozwijać się osobiście, przezwyciężać swoje lęki i czerpać z tego przyjemność.  

Jestem architektem. Przez lata poszukiwałam pracy, którą byłabym w stanie robic "już zawsze",  pracowałam jako projektant wnętrz i designer, to w Warszawie, to w Paryżu - dało mi to międzynarodowe doświadczenie i zdecydowanie otworzyło mnie na Świat. Założyłam nawet firmę z projektowaniem wnętrz i wciąż ją prowadzę przy małych projektach. Ulokowałam się też w salonie z europejskimi markami gdzie obecnie pomagam inwestorom dobrać wykończenie i wyposażenie swojego domu i mam również plany wybiegające w przyszłość w tym miejscu więc... trzymajcie kciuki. 

 

Moją pasją jest sztuka, szczególnie w dziedzinie malarstwa i designu. Przy każdym projekcie zwracam uwagę na szczegóły. Uwielbiam to, co robię i mam nadzieję, że moje projekty inspirują innych.

 

Życie jest piękne, a przestrzeń, którą budujemy wokół siebie powinna pozwalać nam się rozwijać i codziennie nas inspirować.

274931373_518486166276726_8631642181809243614_n.jpg
bottom of page