top of page

Gdzie spędzę emeryturę i co czyni życie pięknym

#historiezpodróży #życiejestpiękne #openminded #goodvibe #traveller


Witam w pierwszym wpisie na bloga! Zachęcam do doczytania do końca, a nie pożałujecie.


Na początek się przedstawię. Jestem Marta, mam już 26 lat. Od jakiegoś roku czy dwóch jestem świadoma swojej wartości i możliwości na tym świecie. Mam wrażenie, że nie każdy zdaje sobie sprawę (a przynajmniej ja sobie nie zdawałam), że w pewnym momencie życia człowiek poznaje odpowiedź na pytanie „kim jestem i czego chcę” – jeden uświadomi sobie swoją wartość w wieku 19 lat, inny w wieku 50.. albo nigdy. Dlatego wydaje mi się, że jeszcze 25 lat to w miarę w porządku termin na takie rozkminy.

Jestem artystką, maluję obrazy, projektuję meble i wnętrza. Dążę do tego by móc się z tego utrzymać oraz spełniać swoje marzenia o podróżowaniu. Jestem pewna, że pewnego dnia będę mieszkać w kolorowym domu nad oceanem, rzeźbić w glinie i malować obrazy. Taki obraz już od dawna motywuje mnie do działania i jestem przekonana, że pewnego dnia się ziści. Póki co jestem tutaj, dla Was, dla Waszych wnętrz i Naszego poczucia estetyki.Pomysł na malowanie na zamówienie to nie przypadek. Często podróżuje i poznaje nowych ludzi a to co mogę im od siebie podarować w zamian za gościnę, to moja sztuka. Tak, to działa. Miałam już okazję spędzić piękny tydzień na zasadzie umowy barterowej – „Marta, zostań ile chcesz, pomożesz mi tylko w przearanżowaniu kilku pokoi”. Oczywiście, że Vero, która mi to zaproponowała, już mnie znała i wiedziała do czego jestem zdolna - ale taki rodzaj podróżowania to myślę kwestia czasu i dobrej strony internetowej.Veronique mieszka nad Oceanem Atlantyckim w uroczej miejscowości Les Sables d’Olonne. Jej dom leży jakieś 300m od plaży i jest niesamowicie urokliwy. Vero własnymi rękami tworzy cudowną, leniwą atmosferę domu na plaży. Jego wystrój w całości pochodzi z rzeczy upolowanych na pchlich targach lub też były przytargane prosto z plaży (pewnego dnia na spacerze z psem trafiła na pięknie wyszlifowany słoną wodą konar, który wisi teraz na ścianie w pokoju dziennym). Vero jest moją inspiracją, to kobieta pełna pozytywnych emocji, spokoju i dobrej energii, którą chętnie dzieli się z innymi. Miałam to szczęście gościć u niej już trzy razy, za każdym razem wracam od niej jak po tygodniu w spa. Co nawet nie jest przesadzone, bo jej koleżanka Sophie robi niesamowite masaże.

Otwartość jest kluczem do sukcesu na każdym poziomie życia. Szczerość i bezinteresowność odpłaca nam karma w formie pięknego życia. Wystarczy się otworzyć na ludzi, umieć czytać ich emocje i nie bać się pokazać samego siebie. Czy Ty jesteś na to gotowy? A może myślisz podobnie jak ja?Jeśli jesteś otwartą osobą pozytywnie nastawioną do życia i podobnie jak ja marzysz o tym by wypocząć razem z Veronique nad oceanem, napisz do mnie, dom pomieści całą rodzinę a jestem pewna, że Vero będzie przeszczęśliwa mogąc poznać nowych ludzi i ugościć ich u siebie w domu ;) Children & animals friendly <3


Brzmi jak dobry plan? Czekam na wiadomości!


M
242 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page